Zalety


OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY
Koszt depilacji woskiem jest relatywnie niski w stosunku do uzyskiwanych efektów. Zamiast codziennie spędzać swój cenny czas w łazience korzystając z drogich maszynek do golenia, przyjdź raz na 4 tygodnie do salonu depilacji Świat Wosku i skorzystaj z naszych usług.
Profesjonalna obsługa zadba o to, aby zabieg został starannie i szybko wykonany. Zapomnij o niechcianych włoskach, a czas i pieniądze które zaoszczędzisz poświęć na przyjemności...

DŁUGOTRWAŁY EFEKT
Usuwamy włosy wraz z cebulkami, dzięki czemu możesz się cieszyć gładką skórą przez okres od 4 do 8 tygodni, w zależności od miejsca depilacji oraz indywidualnej szybkości wzrostu włosa. Depilacja woskiem i pastą cukrową pozwala na beztroskie spędzanie wakacji, korzystanie z pływalni czy branie udziału w zajęciach rekreacyjnych przez okrągły rok, bez odczuwania dyskomfortu, wstydu czy potrzeby pamiętania o codziennym pozbywaniu się niechcianych włosków.

NATURALNA METODA
Depilacja woskiem nie powoduje skaleczeń i jest bezinwazyjna, bardzo rzadko powoduje uczulenia i podrażnienia skóry. W salonie wykorzystujemy jedynie naturalne metody depilacji takie jak miodowy wosk płynny oraz pastę cukrową, którą wytwarza się z mieszanki wody, cukru i soku z cytryny.


ZMNIEJSZA OWŁOSIENIE
Zabieg depilacji woskiem i pastą cukrową powoduje, że Twoje włosy rosną wolniej i są bardziej miękkie. Systematyczne zabiegi gwarantują znaczną redukcję ilości odrastających włosów.
Podczas depilacji złuszczamy również wierzchnią warstwę skóry, usuwając martwe komórki naskórka, dzięki czemu możesz cieszyć się piękną i gładką skórą.

 
Informacje o plikach cookies. Depilacja Lycon, henna pudrowa, depilacja nitką, lifting rzęs, nitkowanie, stylizacja brwi