O nas

Jedwabiście gładkie i zadbane ciało, to nie tylko trend we współczesnej modzie, ale także obowiązujący już od wieków kanon piękna. Już około 4000 lat p. n. e. stosowano smołę z dodatkiem wina lub ekstraktu z bluszczu, żywicę oraz tłuszcz osła do usuwania owłosienia. W starożytnym Egipcie gładkie ciało było wyznacznikiem statusu społecznego. Do uzyskania zamierzonego efektu używano wosku cukrowego i pszczelego.

Nic więc dziwnego, że na przestrzeni wieków rodziła się w ludziach coraz większa potrzeba dbania o siebie...
Obecnie idealnie gładkie ciało, pozbawione zbędnego owłosienia pozwala czuć się nam lepiej we własnej skórze, dlatego coraz częściej zarówno Panie jak i Panowie poszerzają zakres higieny osobistej o depilację woskiem lub pastą cukrową.


Oferujemy bezpieczne, naturalne oraz profesjonalne metody depilacji całego ciała, dające długotrwały efekt gładkiej skóry.

•    Szybko – wykonujemy zabiegi starannie, kładąc jednak nacisk na szybkość ich wykonywania. Szanujemy czas, który chcą Państwo nam poświęcić, dlatego skracamy czas zabiegu do minimum.
•   Profesjonalnie – w salonie wykonujemy jedynie zabiegi depilacji. Dzięki wąskiej specjalizacji nasze usługi charakteryzują się profesjonalizmem.
•     Komfortowo – w salonie Świat Wosku posługujemy się jednorazowym sprzętem do depilacji ciała, co przekłada się na zachowanie higieny i czystości. Atmosfera w salonie jak również podczas zabiegu powoduje, że klienci czują się swobodnie.W ofercie 3 rodzaje wosków marki DEPILEVE:

wosk twardy - metoda bezpaskowa
wosk miękki - metoda paskowa
film wax - metoda bezpaskowa

2 woski bezpaskowe marki Lycon:
lycojet
hot wax
wosk paskowy marki Lycon:
strip wax

oraz pasta cukrowa ALEXANDRIA


 
Informacje o plikach cookies. Depilacja Lycon, henna pudrowa, depilacja nitką, lifting rzęs, nitkowanie, stylizacja brwi